ABC ubytováníABC ubytování cestování
Mapa CR
Moravská bouda Špindlerův Mlýn
Orlické hory
Dům Alois

Ubytování Královehradecký kraj – hotely Královehradecký kraj, penziony Královehradecký kraj

Královéhradecký kraj je pro svou rozmanitost často navštěvovaným regionem. Návštěvníci kraje zde naleznou jak úrodné nížiny, tak i překrásná skalní města a horské masívy Krkonoš a Orlických hor. Dovolená v Královéhradeckém kraji je vhodná v každém ročním období, v létě nabízí mnoho turistických atrakcí a to především vodní sporty a koupání na vodní nádrži Rozkoš, návštěvu památek, hradů a zámků např. zámek Ratibořice, s dětmi a nejen s nimi nesmíte zapomenout navštívit Safari ve Dvoře Králové , v zimě naopak skvělé podmínky pro zimní sporty v Krkonoších a Orlických horách.   pokračování...

Penzion a restaurace s wellness
Penzion Kozí chlívek
Penzion Na Faře
Penzion Na Faře
Dovolená ve Špindlerově Mlýně
Moravská bouda, Novopacká bouda
 
kraj: Královehradecký kraj
oblast: Krkonoše - KHK
web: www.moravskabouda.cz
e-mail: moravska@seznam.cz
mobil: +420 604 684 140
cena za osobu a den od: 450 Kč
code: CZ-090
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Horský hotel Moravská bouda se nachází ve Špindlerově Mlýně, v lokalitě známé jako Sedmidolí (Ubytování pro lyžaře ve Špindlerově Mlýně) - aktivní dovolená Sedmidolí. Díky své poloze a nadmořské výšce (1 220 m n.m.) tvoří jedinečnou základnu pro letní turistiku (Dovolená pro pěší turisty Špindlerův Mlýn), jízdy na horských kolech (Ubytování pro cyklisty s úschovnou kol Špindlerův Mlýn) nebo jen procházky po okolí - aktivní dovolená Špindlerův Mlýn. Tento hotel u sjezdovky nabízí nejen celoroční ubytování v Krkonoších, ale i prostory pro firemní akce, školení, semináře, přednášky, rekvalifikační kurzy, dětské tábory a školy v přírodě v Krkonoších (Firemní akce Špindlerův Mlýn). Chcete-li poznat tuto nádhernou horskou oblast, využijte hotel Moravská bouda jako startovní stanici (Ubytování pro rodiny s malými dětmi Špindlerův Mlýn a okolí).

kraj: Královehradecký kraj
oblast: Krkonoše - KHK
web: www.chatavatra.cz
e-mail: moravska@seznam.cz
telefon: +420 777 238 703
mobil: +420 604 684 140
code: CZ-090a
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Ubytování v Krkonoších, blízko turisticky známého střediska Špindlerův Mlýn, v lokalitě Sedmidolí nabízí horská Dvořákova Bouda ležící v nadmořské výšce 1.235 m n.m. (dovolená na horách Krkonoše). Tato chata s celoročním provozem (celoroční ubytování Špindlerův Mlýn a okolí) poskytuje pěkné vybavení pro rodinné pobyty (dovolená pro rodiny s dětmi Krkonoše). Poloha chaty je přímo určená pro výlety ve Špindlerově Mlýně a jeho okolí (výlety s ubytováním Krkonoše), ať pěšky či na kole (dovolená pro cyklisty Špindlerův Mlýn a okolí). Lokalita nabízí svým návštěvníkům bohaté rekreační vyžití v letním i zimním období (skupinové pobyty v Krkonoších).

kraj: Královehradecký kraj
oblast: Krkonoše - KHK
web: www.dumalois.cz
e-mail: info@dumalois.cz
mobil: +420 777 243 124
cena za osobu a den od: 350 Kč
code: CZ-060
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Klidná vesnička Černý Důl se nachází v okrese Trutnov ve Královehradeckém kraji. V Černém Dole leží penzion Dům Alois, specializující se na ubytování pro rodiny s dětmi v Krkonoších. Objekt je po celkové rekonstrukci a nabízí moderní a kvalitní ubytování pro rodiny v Královehradeckém kraji. Penzion nabízí útulný interiér a tím je vhodný pro rodinné pobyty, pobyty skupin s malými dětmi, spřátelené rodiny, ubytování pro cyklisty s dětmi a ubytování pro jednotlivce s dětmi v Krkonoších. Čeká na Vás nejenom rodinná atmosféra a útulný interiér objektu, ale také možnosti relaxace a aktivní odpočinek v Krkonoších. Krkonoše jsou turisticky atraktivním místem v zimě (Dovolená pro lyžaře s dětmi Krkonoše), ale i během léta (Horská turistika s dětmi Krkonoše a okolí) - Ubytování pro pěší turisty s dětmi Krkonoše a okolí.

kraj: Královehradecký kraj
oblast: Orlické hory
web: www.kozichlivek.cz
e-mail: info@kozichlivek.cz
telefon: +420 734 622 699
mobil: +420 605 266 730
cena za osobu a den od: 600 Kč
code: CZ-468
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Nově postavený rodinný penzion a restaurace Kozí chlívek se nachází v centru obce Deštné v Orlických horách. Svou polohou je to ideální místo pro strávení aktivní i relaxační dovolené v Orlických horách. V rámci ubytování poskytuje i služby pro wellness pobyt - masáže, sauna, aromatické bylinkové koupele, vířivka (penzion s wellness Orlické hory), adrenalinové zážitky - lanový park, čtyřkolky, tříkolky, terénní kolečkové lyže, koloběžky, k dispozici je také posilovna a pingpongový stůl (penzion s posilovnou Orlické hory). V zimě můžete využít Areál Marta I a II hlavní lyžařský areál, čeká zde na Vás sedačková lanovka a sjezdovky všech náročností (dovolená pro lyžaře Orlické hory). V létě je oblast vhodná pro provozování horské turistiky a cykloturistiky (dovolená pro pěší turisty i cyklisty Orlické hory).

kraj: Královehradecký kraj
oblast: Orlické hory
web: www.chatahradecanka.cz
e-mail: ubytovani@chatahradecanka.cz
mobil: +420 733 605 987
code: CZ-470
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Horská chata Hradečanka se nachází v romantickém údolí obce Zdobnice v Orlických horách. Chata Hradečanka je ideální volbou pro všechny, kteří hledají pronájem celé chaty pro větší skupinu osob. V obci jsou vhodné podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku i houbaření (skupinové ubytování v soukromí Orlické hory). V zimě zase nabízí výborné podmínky pro lyžaře a běžkaře (aktivní dovolená Zdobnice). Ski centrum Zdobnice, které se nachází 600 m od chaty (ubytování v blízkosti sjezdovek Orlické hory), nabízí celkem čtyři sjezdovky a tři lyžařské vleky, malý snowpark, půjčovnu a servis lyží a lyžařskou školu (ubytování pro lyžaře Orlické hory). V blízkosti naleznete také lyžařská střediska Říčky a Deštné. Obcí vede běžecký okruh Zdobnice (ubytování pro běžkaře Zdobnice). Chata Hradečanka nabízí celoročně kvalitní levné ubytování v soukromí pro skupiny v Orlických horách.

kraj: Královehradecký kraj
oblast: Orlické hory
web: www.penzionjilovanka.cz
e-mail: info@penzionjilovanka.cz
telefon: +420 775 112 342
mobil: +420 775 112 341
cena za osobu a den od: 400 Kč
code: CZ-473
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Rodinný Penzion Jílovanka se nachází v romantickém údolí obce Zdobnice v Orlických horách. Převážná část obce je v Chráněné krajinné oblasti Orlické hory. V obci jsou v letním období vhodné podmínky pro pěší turistiku, cykloturistiku i houbaření (dovolená v přírodě Královehradecký kraj). V zimě je pak obec vyhledávaným lyžařským centrem (zimní dovolená Zdobnice). Ski centrum Zdobnice, které se nachází 600 m od chaty (ubytování v lyžařském středisku Orlické hory), nabízí celkem čtyři sjezdovky a tři lyžařské vleky, malý snowpark, půjčovnu a servis lyží a lyžařskou školu (dovolená pro lyžaře v Orlických horách). V blízkosti se nacházejí lyžařská střediska Říčky a Deštné. Obcí vede běžecký okruh Zdobnice (dovolená pro běžkaře Orlické hory).

kraj: Královehradecký kraj
oblast: Dvůr Králové nad Labem
web: www.penzionnafare.cz
e-mail: info@penzionnafare.cz
telefon: +420 603 257 405
mobil: +420 604 274 008
cena za osobu a den od: 575 Kč
code: CZ-504
  Vložit do výběru

Rezervace pobytu & Zobrazit detail

Penzion Na Faře se nachází v obci Dubenec v Královehradeckém kraji. Vlastní farní budova pochází z 2. poloviny 18. století (rodinná dovolená Hradec Králové a okolí). Nově zrekonstruovaný areál bývalé fary  nabízí ubytování pro celkem 35 hostů. V bývalé farní budově je k dispozici 18 lůžek ve stylově zařízených pokojích s možností 4 přistýlek. Jeden z pokojů je uzpůsoben pro pobyt imobilních osob (bezbariérové ubytování Královehradecko). Farní apartmá nabízí pobyt v luxusně zařízeném pokoji s barokními kamny (luxusní ubytování na venkově Hradec Králové a okolí). Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení a TV (ubytování pro náročné Hradec Králové a okolí). V šesti pokojích situovaných v 1. patře nově zbudované přístavby je k dispozici 13 lůžek. Všechny pokoje mají vlastní sociální zařízení. Všechny pokoje disponují wi-fi připojením. Ubytovaní hosté mohou využít bezplatná parkovací místa na parkovišti uvnitř areálu (ubytování s bezplatným parkováním Dvůr Králové nad Labem a okolí).

Dvůr Králové nad Labem Krkonoše - KHK Orlické hory pronájem chat a chalup Ubytování Královéhradecko dovol
Počet objektů: 7
Podrobné vyhledávání
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2017   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 117     rss: novinky akce   výměna odkazů