ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Sokolí hnízdo
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Královehradecký kraj
Oblast: Orlické hory
Lokalita: Rampuše
GPS: 50°12'22.2"N 16°22'33.0"E

Web: www.sokolihnizdo.cz
E-mail: info@sokolihnizdo.cz
Telefon: +420 775 869 557
Mobil:
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 7
Počet ložnic: 28
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 330 Kč

Kód objektu: CZ-072  
Pošlete odkaz:

Fotografie

Sokolí hnízdo, Rampuše

Ubytování v penzionu se stravováním v restauraci Rampuše a okolí

Sokolí hnízdo sídlí v malé vesnici Rampuše, jež je součástí obce Liberk v okrese Rychnov nad Kněžnou (rodinná dovolená Rychnov nad Kněžnou a okolí). Již K. Poláček se o této malebné vísce, která se nachází 610 m.n.m. ve svahovém údolí s potůčkem v Podorlické pahorkatině, zmiňoval v románu Bylo nás pět (rodinné pobyty Královéhradecko). Okolí je jako stvoření pro aktivní i odpočinkovou dovolenou (aktivní dovolená Rychnov nad Kněžnou a okolí). V létě nabízí hustou síť cyklostezek a in-line stezek, pěší turistiku, agroturistiku na místních farmách, koupání v některých z přírodních „wellness“ nebo také v komerčně vybudovaných (odpočinková dovolená Královéhradecko). V zimě se můžete oddat radovánkám na sáních, navštívit skiareály Zdobnice, Říčky v Orlických horách, Deštné v Orlických horách – areály vhodné pro děti i nejnáročnější lyžaře (dovolená pro lyžaře a běžkaře Orlické hory). Na běžkaře tu zase čekají upravované běžkařské trasy v Orlických horách (dovolená pro běžkaře Královéhradecký kraj).

Hedáte vhodné místo pro aktivní dovolenou či příjemnou rekreaci? Máte slabost pro hory a lyžování, krásnou přírodu, procházky, agroturistiku či cykloturistiku? Pokud ano, Rampuše v Orlických horách je pro Vás jako stvořená.

Penzion nabízí útulné a prostorné 4 lůžkové pokoje (stylové ubytování Rychnov nad Kněžnou a okolí). K penzionu náleží také restaurace (penzion s restaurací Rychnov nad Kněžnou a okolí), kde si můžete pochutnat na tradičních českých jídlech připravovaných z lokálních potravin (ubytování s kvalitní stravou Královéhradecký kraj). Za slunných dnů si jistě rádi posedíte na venkovní terase, odkud uvidíte na své ratolesti hrající se na přírodním dřevěném hřišti (dovolená pro rodiny s dětmi Rychnov nad Kněžnou a okolí). Ubytování v našem penzionu je se snídaní zdarma, kdy k jídlu můžete ochutnat potraviny vyráběné na naší Farmě SOKOL (potraviny od farmáře Královéhradecký kraj). Farma SOKOL se zabývá výrobou mléčných a masných potravin nejvyšší kvality a produkcí kvalitního masa pocházejícího z domácího chovu (kvalitní regionální výrobky Orlické hory). O kvalitě potravin vypovídá také mnoho ocenění, které Farma SOKOL ke svým výrobkům získala (prodej regionálních potravin Rychnov nad Kněžnou a okolí). Ubytovaným hostům v našem penzionu rádi zapůjčíme míč či jiné sportovní nářadí (dovolená pro sportovce Rychnov nad Kněžnou a okolí). Novinkou na našem penzionu je také Farmářův dvoreček, kde se děti mohou seznámit s domácími zvířaty a životem na farmě (dovolená na farmě Královéhradecký kraj).

Kvalitní ubytování v Sokolím hnízdě je vhodné pro rodiny s dětmi, přátele, seniory, sportovce, turisty, cyklisty, lyžaře, běžkaře a milovníky přírody v Orlických horách.

CykloturistikaBěžecké lyžováníLyžařský vlekVhodné pro dětiRestaurace

Kvalitní ubytování v penzionu Rychnov nad Kněžnou
Rodinná dovolená v penzionu Rychnov nad Kněžnou
Aktivní dovolená Rychnov nad Kněžnou a okolí
Penzion s restaurací Rychnov nad Kněžnou a okolí
Dovolená na farmě Královéhradecký kraj
Rodinná dovolená Rychnov nad Kněžnou

Orlické hory jsou opomenutým koutem České republiky, přijeďte se k nám podívat, je u nás krásně a my pevně věříme, že pro Vás bude dovolená v Orlických horách nezapomenutelným zážitkem.
Mohlo by Vás zajímat
Liberk - Rampuše 5 Farma Sokol
regionální výrobce potravin Rychnov nad Kněžnou a okolí

Farma Sokol je rodinná farma, jejímž účelem je výroba potravin nejvyšší kvality a produkce kvalitního masa pocházejícího z domácího chovu (prodej kvalitních potravin od farmáře Královéhradecký kraj). Sídlí v v malé vesnici Rampuše, jež je součástí obce Liberk v okrese Rychnov nad Kněžnou. Zemědělství se na farmě věnují již od roku 2008, od roku 2011 produkují výrobky mléčného a masného původu. V současné době je obhospodařováno 42 hektarů zemědělské půdy, kde se pasou krávy, prasata, dále se zde chovají kuřata, husy, králíci a jehňata (regionální prodejce potravin Rychnov nad Kněžnou a okolí).

Deštné v Orlických horách Lanový park Deštné
Adrenalinový zážitek Orlické hory

Lanový park Deštné nabízí adrenalinové aktivity v Orlických horách, funguje však také jako adventure půjčovna, kde si můžete zapůjčit terénní čtyřkolky, horské terénní tříkolky terénní koloběžky, kolečkové brusle, horská kola MTB, elektrokola, lyže, snowboardy, longboardy a další. V lanovém parku je připravena řada okruhů od dětských, přes modrý (rekreační) okruh s šestnácti překážkami až po velmi náročný žlutý okruh s třiceti třemi překážkami (aktivní dovolená v Orlických horách). Všichni lezci jsou upevněni v celotělovém úvazku, jištěni na dvou karabinách a vybaveni helmou. Kromě lezeckých překážek je pro děti připravena trampolína nebo pískoviště se skluzavkou (aktivní vyžití pro děti Orlické hory). Přímo v areálu je také občerstvení (aktivní dovolená Deštné) a sportovní prodejna, která nábízí veškeré outdoorové, horolezecké vybavení, oblečení pro volný čas, cyklistické vybavení, oblečení a náhradní díly aj. Součástí je i vybavený cykloservis. V zimím období nabízí zase lyžařské vybavení renomovaných značek, servis lyží a půjčovnu lyží.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Annín - Šumava

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 130     rss: novinky akce   výměna odkazů