ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Svatoborský sklípek
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Slovácko
Lokalita: Svatobořice-Mistřín
GPS: 48°59'13.7"N 17°06'00.3"E

Web: www.vinarstvi-dufek.cz
E-mail: m.dufkova@svatoborskysklipek.cz
Telefon:
Mobil: +420 604 452 983
FAX:

Typ objektu: Vinárna s ubytováním
Kapacita: 47
Počet ložnic: 17
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 500 Kč

Kód objektu: CZ-185  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Ubytování na Slovácku
Moderní ubytování na Slovácku
Vinný sklep s ubytováním Slovácko
Ubytování pro milovíky vína Slovácko

Svatoborský sklípek, Svatobořice-Mistřín

Rodinná vinárna s historickými kořeny

Svatoborský sklípek se nachází v obci Svatobořice-Mistřín na Slovácku, které je krajem vynikajícího vína a je bohaté na řadu lidových tradic a zvyků. Nechybí zde turistické trasy, cyklostezky i naučené stezky. Sklípek rodinného typu nabízí ubytování v soukromí v prostředí malebného Moravského Slovácka a v jeho okolí se také nachází mutěnická vinařská cyklostezka (vinařská turistika Slovácko).

Hostům je nabízeno ubytování v moderních pokojích. Jedná se o 2 jednolůžkové pokoje, 2 dvoulůžkové pokoje, 10 třílůžkových pokojů a 3 čtyřlůžkové pokoje, z nichž jsou téměř všechny vybaveny vlastní koupelnou a WC. Wifi připojení je zde samozřejmostí (ubytování s internetem Slovácko). V ceně ubytování je také snídaně (ubytování se snídaní Svatobořice a okolí). Sklípek disponuje ideálními podmínkami pro ubytování skupin. Menší skupiny mohou využít posezení u baru, větší skupiny mohou posedět v klenutém podzemním sklepě, kde si mohou zatančit a poslechnout si folklórní cimbálovou muziku (sklípek s cimbálovou muzikou Slovácko). Sklep je provozován pouze na objednávku, aby bylo zajištěno maximální soukromí hostů (soukromé posezení ve vinném sklípku Slovácko). Před sklepem lze zaparkovat osobní automobily a autobus.  

Svatoborský sklípek je rovněž oblíbeným místem pro pořádání firemních akcí, školení, oslav a dalších společenských akcí. Pro tyto účely je zde sál s kapacitou 75 – 100 osob. Majitelé hostům rádi zajistí celovečerní pohoštění, kdy si hosté mohou vybrat ze tří druhů – Moravské a zabijačkové pohoštění, Pohoštění paní domácí a Pohoštění pana domácího. Sklípek také provozuje degustace vín pro malé i velké skupiny pod vedením zkušeného sklepmistra.

Majitelé Svatoborského sklípku pochází z vinařské rodiny, je proto samozřejmé, že ke sklípku náleží také nedaleké vinařství (rodinné vinařství na Slovácku). Vlastní výroba vín probíhá za použití nejmodernějších technologií. Hosté mohou všechna vína ochutnat v tradiční atmosféře vinného sklepa přímo mezi sudy. Součástí pobytu je možná prohlídka technologie nebo archivního sklepa.

Svatoborský sklípek nabízí ubytování pro všechny věkové kategorie. Vítáni jsou milovíci pěší turistiky i cykloturistiky, páry, jednotlivci, malé i velké skupiny, zkrátka všichni milovníci dobrého vína a pohody.

Rodinné vinařství na jižní Moravě, rodinné ubytování Slovácko, vinárna s ubytováním na Slovácku, ubytování pro milovníky vína Slovácko, skupinové ubytování na Slovácku, dovolená pro malé i velké skupiny Slovácku, firemní akce Slovácko, dovolená s degustací vín na Slovácku, degustace vín Svatobořice, prostory pro firemní akce Slovácko.

CykloturistikaVinné sklepySvatbyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBezbariérový přístupOslavy, večírkyBarSemináře, školení

Pořádáníé firemních akcí Slovácko
Posezení ve vinném sklípku na Slovácku

Slovácko si dodnes zachovává moravské tradice s krojovými hody, lidovými veselicemi a bohatý folklór. Svou pohostinností uchvátí každého návštěvníka.
Mohlo by Vás zajímat
Valtice Vinařství Lednice ANNOVINO a.s.
Vinařství Valtické Podzemí - vinné sklepy ve Valticích

V prostorách 700 let starého labyrintu Valtického podzemí nabízí Vinařství Lednice ANNOVINO jedinečnou možnost zážitkového poznávání vína v podzemních chodbách zrekonstruovaných vinných sklepů (vinné sklepy jižní Morava a okolí). Nabízí Vám individuální i skupinové programy, prezentace pro firmy i program šitý na míru - svatby, rodinné oslavy, promoce a životní jubilea Valtice. Čekají Vás zde nejlepší vína Vinařství Lednice ANNOVINO a moravské pokrmy za doprovodu tradiční folklórní muziky (rauty ve vinných sklepeních Valtice). Valtické podzemí je unikátní historický sklepní labyrint, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 126     rss: novinky akce   výměna odkazů