ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Mlýn U Kročilů
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Moravskoslezský kraj
Oblast: Jeseníky-MSK
Lokalita: Malá Štáhle
GPS: 49°57'23.4"N 17°20'19.8"E

Web: www.mlynukrocilu.cz
E-mail: farma.krocil@seznam.cz
Telefon: +420 554 286 054
Mobil: +420 603 547 892
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 40
Počet ložnic: 10
Kat.: ***

Cena za osobu a den od: 250 Kč

Kód objektu: CZ-508  
Pošlete odkaz:

Přečtěte si

Mlýn U Kročilů

Fotografie

Mlýn U Kročilů, Malá Štáhle

Penzion na samotě s wellness Jeseníky

Penzion Mlýn U Kročilů se nachází v obci Malá Štáhle v podhůří Jeseníků (aktivní dovolená Malá Štáhle). Penzion je situován na příjemném a klidném místě na samotě (ubytování na samotě v přírodě Jeseníky). Majitel penzionu je soukromým ekologickým zemědělcem a zajišťuje celoroční prohlídky svých stájí nebo projížďky terénním vozem po pastvinách s fundovaným výkladem (ubytování na ekofarmě Jeseníky). V okolí je mnoho značených turistických a cyklistických tras (ubytování pro turisty a cyklisty Jeseníky). V zimě lze lyžovat v Dolní Moravici, která je 4 km od penzionu (ubytování pro lyžaře a běžkaře Moravskoslezský kraj).

Penzion je situován na příjemném a klidném místě na samotě a nabízí ubytování v jedno až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením. Hostům je k dispozici domácí stravování. Velice se těšíme na Vaši návštěvu!
Penzion nabízí ubytování v jedno až pětilůžkových pokojích s vlastním sociálním zařízením (rodinná dovolená Moravskoslezský kraj). Hostům je k dispozici domácí stravování (ubytování s domácí stravou Jeseníky). K přípravě pokrmů je používáno převážně BIO hovězí maso z vlastní produkce majitele penzionu (ubytování s bio stravováním Jeseníky). Dále je k dispozici společenská místnost, salonek, půjčovna kol a lyží (ubytování s půjčovnou kol a lyží Jeseníky). V celém penzionu je dostupné WiFi (penzion s připojením k internetu Jeseníky). Pro relaxaci hostů je připravena finská a infrasauna a whirlpool přímo v penzionu (penzion s wellness Jeseníky). Bezbariérový vstup do objektu a výtah je samozřejmostí (ubytování s výtahem, bezbariérové ubytování Jeseníky).

V jídelně se mohou pořádat společenské a firemní akce jako rodinné oslavy, svatby a svatební hostiny, firemní večírky, rauty pod. Největší výhodou je naprostý klid a nerušenost okolí (prostory pro svatební hostinu v Jeseníkách). Kapacita jídelny je 40 míst (teambuilding v Jeseníkách). Na jídelnu navazuje salonek s možností dalších 15 míst, případně jej lze využít k tanci či rautovému občerstvení. Dohodnout lze jídelníček, nápoje, ubytování, čas a především můžete využít možnost podílet se na zajištění oslavy vlastními nápoji, či lahůdkami, které máte rádi, pro malé občerstvení Vašich hostů (skupinové ubytování Jeseníky).

Pobyt v penzionu Mlýn U Kročilů je vhodný pro jednotlivce, rodinné rekreace, skupiny – školní, sportovní pobyty a pořádání společenských i firemních akcí v Jeseníkách.

CykloturistikaSvatbyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiInternetBezbariérový přístupOslavy, večírkySauna - +whirlpoolParkování uzavřenéBarSemináře, školeníPes povolen

Ubytování pro rodiny Malá Štáhle
Ubytování v penzionu Malá Štáhle
Prostory pro akce Malá Štáhle
Oslavy narozenin Malá Štáhle
Penzion s wellness Malá Štáhle
Penzion se saunou Malá Štáhle

Malá Štáhle je obec s krásným okolí, kde při procházkách najdete malý kostelík (1759), břidlicové lomy a jezírka.
V obci můžete také navštívit Muzeum lnářství.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 149     rss: novinky akce   výměna odkazů