ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Vinařství Peřina
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: jižní Morava Jihomoravský kraj
Oblast: Pálava a okolí
Lokalita: Klentnice
GPS: 48°50'42.8"N 16°38'41.1"E

Web: www.vinoperina.cz
E-mail: perina@vinarstvi.cz
Telefon: +420 733 520 985
Mobil: +420 739 349 579
FAX:

Typ objektu: hotel
Kapacita: 12
Počet ložnic: 5
Kat.: ****


Kód objektu: CZ-487  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Rodinné vinařství na Pálavě
Výroba a prodej vína Klentnice a okolí
Vinotéka v Klentnici
Pobyty pro milovníky vína Pálava

Vinařství Peřina, Klentnice

Rodinné vinařství, vinotéka, degustace a ubytování v Klentnici

Rodinné Vinařství Peřina se nachází v malé vinařské obci Klentnice v srdci Pálavských vrchů nedaleko Novomlýnské nádrže. Oblast je vyhledávaná pro vinařskou výrobu, krásnou přírodu, cykloturistiku a množství kulturních památek (vinařská turistika Pálava). Obcí vede například značená trasa Moravské vinné cyklostezky či Mikulovská naučná stezka (dovolená za vínem Pálava). Obec se rozkládá na úpatí Stolové hory, která je součástí národní přírodní rezervace (dovolená pro milovníky vína Pálava).

Pokud hledáte ubytování na Jižní Moravě, v srdci vinařské oblasti Pálava, zavítejte do vesničky Klentnice, kde Vám můžeme nabídnout ubytování a taktéž můžete ochutnat naše vína!

Majitel firmy, pan Ing. Zdeněk Peřina, pochází z významné vinařské rodiny s dlouholetou tradicí (rodinné vinařství Klentnice a okolí). Dnes obhospodařuje téměř 8,5 hektarů vinic ve špičkových polohách na Mikulovsku v nádherném prostředí Pálavských vrchů a zpracovává pouze hrozny z vlastní produkce (prodej vína Klentnice a okolí).

Na vinicích se řídí těmito základními filozofickými zásadami: omezení chemických vstupů, reduktivní řez a vysoce kvalitní práce, která vede k produkci hroznů pro špičková vína, neboť základním heslem firmy je, že se víno vyrábí ve vinici (ochutnávky vín Klentnice a okolí). Víno Peřina produkuje pouze malé partie vín a zaměřuje se na výrobu bílých predikátních vín ve špičkové kvalitě (prodej kvalitních přívlastkových vín Klentnice a okolí). V obci Klentnice se nachází nejen výroba ale také vinotéka a degustační prostory (degustace v rodinném vinařství Klentnice a okolí).

Vinařství Peřina nabízí kromě prodeje a degustace vín z vlastní produkce, také stylové ubytování. K dispozici jsou 4 pokoje s příslušenstvím a 1 apartmán (ubytování s ochutnávkou vín Pálava). Celková kapacita je 12 lůžek (skupinové ubytování Klentnice a okolí). Parkování v areálu i Wi-Fi připojení je poskytováno zdarma (vinařská dovolená na Pálavě).

CykloturistikaVinné sklepySvatbyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiInternetOslavy, večírkyParkování uzavřenéSemináře, školeníPes povolen

Ubytování v rodinném vinařství Pálava
Moderní ubytování Klentnice a okolí

Vínařství Peřina dodává svá špičková vína např. do Mandarin Oriental Hotel Prague, Café Savoy Ambiente Prague, Eska Ambiente Prague, La Degustation Boheme Bourgeoise Prague, La Maison du Marche Brno, Entrée Olomouc.
Mohlo by Vás zajímat
Víno Peřina
Rodinné vinařství na Pálavě

Vinařství Peřina je malá vinařská firma v obci Klentnice v srdci Pálavských vrchů nedaleko Novomlýnské nádrže. Oblast je vyhledávaná pro vinařskou výrobu, krásnou přírodu, cykloturistiku a množství kulturních památek (vinařská turistika Pálava). Obcí vede například značená trasa Moravské vinné cyklostezky či Mikulovská naučná stezka (dovolená za vínem Pálava).

Dolní Dunajovice Vinařství Hrnčíř
Prodej kvalitních vín Pálava a okolí

Malé rodinné Vinařství Hrnčíř sídlí v jedné z významných vinařských obcí Dolní Dunajovice na dohled od Pálavských kopců. Tato vinařská obec se nachází v Mikulovské vinařské podoblasti. Vinařství má k dispozici 3 hektary vlastních vinic. Při zpracování hroznů dodržuje zásady integrované produkce jako omezení chemické ochrany, redukce násady hroznů, kvalitní zelené práce, ruční sběr. 

 
Valtice Vinařství Lednice ANNOVINO a.s.
Vinařství Valtické Podzemí - vinné sklepy ve Valticích

V prostorách 700 let starého labyrintu Valtického podzemí nabízí Vinařství Lednice ANNOVINO jedinečnou možnost zážitkového poznávání vína v podzemních chodbách zrekonstruovaných vinných sklepů (vinné sklepy jižní Morava a okolí). Nabízí Vám individuální i skupinové programy, prezentace pro firmy i program šitý na míru - svatby, rodinné oslavy, promoce a životní jubilea Valtice. Čekají Vás zde nejlepší vína Vinařství Lednice ANNOVINO a moravské pokrmy za doprovodu tradiční folklórní muziky (rauty ve vinných sklepeních Valtice). Valtické podzemí je unikátní historický sklepní labyrint, který je součástí Lednicko-valtického areálu, zapsaného na seznamu kulturního dědictví UNESCO.

Brno Lanové centrum PROUD Brno
Lanové centrum PROUD Brno Brno

Lanové centrum je jedinečnou záležitostí svého druhu. Přispívá k pohybu, napomáhá koncentraci, odbourává strach z výšek, posiluje týmovou práci i důvěru ve druhého člověka. V České republice se nachází celkem 9 těchto center, jsou otevřeny široké veřejnosti, školám i firmám. Našeho programu se mohou zúčastnit jak malé děti, tak i celé rodiny s dětmi či větší skupiny. Zaručujeme Vám nevšední zážitek, na který budete dlouho vzpomínat a snad se i vrátíte zpět.

 
Modřice Vonka Racing Team
Vonka Racing Team - zážitkové programy nejen pro firmy

Vonka Racing má pro Vás připraveny individuální a skupinové výcvikové programy pro začínající řidiče i automobilové závodníky. Programy jsou Základní: Jak zdokonalit svoje řidičské dovednosti? Sportovní: Pro majitele silných automobilů. Závodní: získání licence automobilového závodníka, již závodící závodníci se zde mohou dále zdokonalit. Škola smyku: pro všechny řidiče, kteří se chtějí zdokonalit v řízení vozu v extrémních podmínkách např.: náledí, sníh, mokro atd. Vonka Racing pro Vás či Vaše obchodní partnery zajistí zajímavé firemní akce z oblasti motorsportu od jízdy zručnosti až po svezení v závodním speciálu.

Vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA

V krásném prostředí Chřibské pahorkatiny vzniká projekt vinařství DVŮR POD STARÝMA HORAMA. Toto vinařství má dlouholetou rodinnou tradici a rádo by se svými produkty představilo a propojilo tak ve svém penzionu bohatou škálu vinařských služeb s krásnou přírodou a kulturními a vinařskými tradicemi (pobyt v rodinném vinařství Slovácko). To vše je doprovázeno ochutnávkou vlastních, s láskou připravovaných vín (ochutnávka vín z rodinného vinařství jižní Morava). Celé vinařské území je zasazeno na úpatí horského pásma Chřiby, s nejvyšším bodem Brdo ve výšce 587 m.n.m. Horské pásmo odděluje dvě vinařské podoblasti, Slovácko a Hanou (vinařská turistika Slovácko).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2017   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 110     rss: novinky akce   výměna odkazů