ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Wellness penzion Medličky
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Vysočina
Oblast: Javořicko
Lokalita: Švábov-Batelov
GPS: 49°17'52.1"N 15°22'02.7"E

Web: www.penzion-medlicky.cz
E-mail: info@penzion-medlicky.cz
Telefon:
Mobil: +420 733 181 404
FAX:

Typ objektu: penzion
Kapacita: 47
Počet ložnic: 16
Kat.: ****


Kód objektu: CZ-485  
Pošlete odkaz:

Fotografie
Wellness komplex na Vysočině
Nadstandardní ubytování v přírodě Vysočiny
Ubytování s restaurací a bazénem Vysočina
Prostory pro společenské a firemní akce Vysočina

Wellness penzion Medličky, Švábov-Batelov

Wellness dovolená pro všechny věkové kategorie na Vysočině

Wellness penzion Medličky je nadstandardně vybavené wellness ubytovací zařízení se zaměřením na aktivní odpočinek pro celou rodinu (aktivní dovolená na Vysočině). Penzion se nachází u obce Batelov na Vysočině a je svojí polohou výhodným strategickým bodem, ze kterého můžete podnikat jak výlety do kopců, hlubokých lesů, k čistým rybníkům a lomům, tak i do kulturně významných měst a k historickým památkám (ubytování pro turisty na Vysočině). Malebná kopcovitá krajina s čistým ovzduším a hlubokými lesy, jíž dominuje nejvyšší vrchol Českomoravské Vysočiny Javořice, skýtá řadu možností k odpočinku a výletům (dovolená pro turisty Vysočina). Svým vybavením a umístěním v překrásné přírodě je ideální pro rodinnou dovolenou s dětmi, relaxační pobyt pro seniory, pořádání pohybových soustředění (rodinná dovolená v přírodě na Vysočině).

Přijeďte si splnit představu o opravdovém wellness pobytu na Vysočině. V našem nově otevřeném penzionu máte jedinečnou příležitost vyladit svého ducha, tělo i mysl. Pobyt v krásné přírodě Českomoravské Vysočiny a vybavení penzionu Vám to umožní. Těšíme se na Vás!

Penzion disponuje 16ti pokoji s celkovou kapacitou 48 lůžek (ubytování v penzionu na Vysočině). Každý pokoj je vybaven moderním soc. zařízením a TV (ubytování pro skupiny Vysočina). K dispozici jsou dvou a třílůžkové pokoje a apartmány s možností přistýlky, novomanželský apartmán s vířivou vanouprezidentský apartmán s krbem (ubytování v luxusním apartmánu Vysočina). V celém areálu je přístupné internetové připojení. Pro dokonalou relaxaci lze využít bazén s vodními atrakcemi, vířivý bazén, finská sauna, biosauna, masérna a malá tělocvična. Součástí penzionu je i restaurace (65 míst), kde se podává poctivá česká kuchyně (penzion s restaurací na Vysočině). K restauraci patří salonek (16 míst), venkovní terasa s grilem ve vnitřním areálu penzionu a druhá venkovní terasa s výhledem do přírody, obě terasy mají kapacitu 40 míst (salonek k pronájmu Vysočina). Penzion je vhodný pro pořádání menších firemních akcí, seminářů, workshopů či školení, pro obchodní jednání, prezentaci i menší valnou hromadu. V samotném prostoru restaurace je k dispozici promítací projektor s promítacím plátnem a kvalitní ozvučovací technikou (firemní akce na Vysočině). K dispozici je také vybavená školící místnost pro 45 osob (pronájem prostor pro školení Vysočina). Penzion nabízí i prvotřídní zázemí pro svatby. Okolí penzionu je protkáno sítí cyklostezek (ubytování pro cyklisty na Vysočině). Pro cyklisty je k dispozici kolárna, ve které je také možné dobít elektrokola (penzion pro elektrokola Vysočina). Součástí areálu je multifunkční hřiště s umělým trávníkem pro tenis, malý fotbal, nohejbal, volejbal aj. (dovolená a sportovní aktivity na Vysočině). Sportovní pomůcky lze na místě zapůjčit. V areálu penzionu je také rozsáhlá travnatá plocha určená pro venkovní cvičení (cvičení v přírodě s ubytováním Vysočina).

penzion se saunou na Vysočině, penzion s bazénem na Vysočině, ubytování s bazénem na Vysočině, dovolená s bazénem na Vysočině, penzion s vířivkou na Vysočině, ubytování v penzionu s masážemi na Vysočině, wellness pobyty na Vysočině, wellness dovolená na Vysočině, penzion s wellness na Vysočině, penzion s tělocvičnou na Vysočině, penzion pro sportovce na Vysočině, penzion s hřištěm na Vysočině

CykloturistikaSvatbyNekuřáciRybařeníWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceFitnessInternetBěžecké lyžováníBazénOslavy, večírkySaunaParkování uzavřenéZahradní restauraceBarSemináře, školeníTenis

Kvalitní a komfortní ubytování na Javořicku
Wellness pobyty s bazénem a saunou Vysočina

Využijte možností našich zvýhodněných nabídek při pořádání hromadných akcí spojených s ubytováním účastníků v penzionu Medličky. Rádi Vám sestavíme nabídku na míru.
Mohlo by Vás zajímat
Žďár nad Sázavou Zámek Žďár nad Sázavou
Zámek Žďár nad Sázavou

Skutečné historické centrum města Žďáru nad Sázavou se nachází v areálu bývalého areálu cisterciáckého kláštera, dnešního zámku v majetku Dr. Radslava Kinského. V současné době zde najdete vedle Správy hospodářství Dr. Kinského a Správy farnosti několik zajímavých expozic a výstav. Světoznámé je muzeum knihy, největší toho druhu v Evropě, stálá výstava "Umění baroka" ze sbírek NG v Praze, expozice ze života architekta Jana Santiniho Aichla, Galerie Kinských a další příležitostné výstavy.

Jihlava Zoologická zahrada Jihlava
Zoo Jihlava - Lvíčci

Vítejte v našem areálu Zoo, který je situovaný v malebném údolí řeky Jihlávky. Pestrá a poutavá expozice zvířat je vzdálena pouhých 10 minut chůze od centra města. Během chvíle se tak ocitnete uprostřed krajiny s vodními plochami, zalesněnými svahy, loukami i skálami. Zoo bez mříží je domovem pro takřka 150 druhů exotických zvířat, včetně druhů ohrožených vyhubením. Specializuje se na chov kočkovitých šelem, plazů a opic.

 
Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

Dolní Rožínka 5 Strašidelný zámek DraXmoor
Strašidelný zámek DraXmoor Dolní Rožínka - Vysočina

Strašidelný zámek DraXmoor je jeden z areálů komplexu Šikland. Jedná se o ojedinělý projekt umístěný v majestátní budově bývalé zámecké sýpky ze 14. století tyčící se nad ponurým jezerem (Výlety s dětmi Vysočina). Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici kombinovanou atraktivními exponáty, originálními sklepními prostory a středověko-pohádkovým tržištěm. 3D Kino představí film, který Vás uvede do světa fantazie v exkluzivní podobě trojrozměrných obrázků - 3D technologie. Zámek návštěvníkům nabídne strašidelně-fantastickou expozici (Zážitkové programy pro rodiny s dětmi Vysočina).

 
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2017   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 113     rss: novinky akce   výměna odkazů