ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Zámek Červený Hrádek
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Ústecký kraj - Ústecko
Oblast: Krušné hory
Lokalita: Jirkov
GPS: 50°30'45.070"N 13°26'39.795"E

Web: www.zamek-cerveny-hradek.cz
E-mail: recepce@zamek-jirkov.cz
Telefon: 474 684 560
Mobil: 724 527 913
FAX:

Typ objektu: zámecký areál
Kapacita: 55
Počet ložnic: 21
Kat.:


Kód objektu: CZ-432  
Pošlete odkaz:
Fotografie
Zámek Červený Hrádek - zámecká svatba v Ústeckém kraji
Zámek Červený Hrádek - konference v Ústeckém kraji
Zámek Červený Hrádek - zámecké ubytování na Ústecku
Zámek Červený Hrádek - svatební noc na zámku Ústecko

Zámek Červený Hrádek, Jirkov

Ubytování na zámku v Ústeckém kraji

Barokní zámek Červený hrádek je po staletí dominantou krajiny Podkrušnohoří. Zámecký hotel nabízí ubytování v 1 až 3 lůžkových stylově zařízených pokojích a luxusních apartmánech (romantické ubytování Ústecký kraj). Kapacita hotelu je 55 lůžek. Pokoje jsou vybaveny TV, satelitem, lednicí a trezorem. Koupelna je samostatná, nebo společná pro 2-3 pokoje dle druhu ubytování (ubytování na zámku Krušné hory).

V zámeckém wellness je návštěvníkům k dispozici vířivá vana, sauna a masérna. Kapacita wellness je 8 osob. V případě zájmu o masáže, si tuto masáž objednejte s minimálně pětidenním předstihem na zámecké recepci.

K dispozici je zámecká restaurace, která poskytuje 55 míst. Pořádají se zde hostiny, slavnostní obědy a večeře, bankety, rauty a svatební hostiny. Ve vinárně, v níže je 40 míst, bývají pořádány oblíbené středověké hostiny. Zahradní oslavy, grilování, rožnění a jiné venkovní aktivity se konají v zámecké oranžerii. Pro komornější hostinu do 25 osob nabízíme zámecký salónek, jenž je propojen s místností vybavenou barem a jídelním výtahem. Pokud máte zájem o uspořádání hostiny pro více hostů, je pro Vás vhodným prostorem rytířský sál s kapacitou až 150 míst. Prostory rytířského a zrcadlového sálu jsou také ideálním místem pro pořádání plesů a společenských akcí.  V prostorách zámku jsou též 3 učebny s kapacitou až 35 osob a 1 salonek s kapacitou až 30 osob vhodné pro školení, konference, firemní akce v Ústeckém kraji. Pro větší skupiny je připraven zrcadlový sál a rytířský sál s kapacitou až 200 osob. Všechny místnosti jsme schopni vybavit potřebnou technikou - projektor, plátno, flip chart, ozvučení, atd. Ke školení je možné doobjednat coffee break, oběd, večeři i ubytování (coffee break na Ústecku). Na zámku Červený hrádek můžete v nádherných prostorách uzavřít manželství, uspořádat hostinu a strávit zde svatební noc (svatba na zámku Ústecký kraj). Nabízíme uspořádání občanských i církevních svatebních obřadů v Rytířském sále, v zámecké kapli, na nádvoří a před zámkem (svatby svatební hostiny Ústecký kraj). Mohou se zde také pořádat dětské oslavy, křesty či smuteční události. V případě oslav pro Vás můžeme zajistit veškerý doprovodný program. V zámeckém wellness je návštěvníkům k dispozici vířivá vana, sauna a masérna (zámecké wellness Ústecký kraj). Kapacita wellness je 8 osob (wellness na zámku Ústecký kraj).

V okolí zámku je rozsáhlý anglický park a zámecká obora vhodná k pěší turistice. Vzhledem k tomu, že zámek stojí poblíž napojení na Krušnohorskou magistrálu, jsou zde výborné podmínky pro cykloturistiku a běžecké lyžování (romantické pobyty v Krušných horách). Upravené stopy pro běžkaře jsou i mezi Lesnou a Pyšnou. Vhodné místo k lyžování je skiareál Pyšná (5 km) a Mezihoří (10 km). V obci Červený Hrádek se nachází rekreační areál.

Jízda na koni - 6 kmCykloturistikaFitness - 2 kmSvatbyNekuřáciWC, sprcha na pokojiTV na pokojiVhodné pro dětiRestauraceInternetBezbariérový přístupGolf - 17 kmBěžecké lyžování - 5 kmLyžařský vlek - 5 kmBazén - 0,5 kmOslavy, večírkySaunaZahradní restauraceSemináře, školeníPes povolenTenis - 1 km

Zámek Červený Hrádek - zámecké wellness Ústecko
Zámek Červený Hrádek - zámecká restaurace Ústecký kraj

Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 185     rss: novinky akce   výměna odkazů