ABC ubytováníABC ubytování cestování
Informace
Horská chata Mečová
  Vložit do výběru
Země: Česká republika
Kraj: Zlínský kraj - Zlínsko
Oblast: Beskydy - ZK
Lokalita: Horní Bečva
GPS: 49°26'18.441"N 18°19'12.208"E

Web: www.mecova.cz
E-mail: info@mecova.cz
Telefon: +420 571 645 309
Mobil: +420 777 200 157
FAX:

Typ objektu: horská chata
Kapacita: 61
Počet ložnic: 14
Kat.: ***


Kód objektu: CZ-110  
Pošlete odkaz:

Přečtěte si

Dovolená v Beskydech

Fotografie
Ubytování na horské chatě v Beskydech

Horská chata Mečová, Horní Bečva

Horská chata pro rodiny s dětmi Zlínský kraj

V obci Horní Bečva se nachází Horská chata Mečová ve výšce 800 m nad mořem (Ubytování na horách Vsetínsko), která nabízí překrásný výhled na okolí (Ubytování na horách pro rodiny s dětmi Vsetín a okolí). Široké možnosti sportovního i turistického vyžití jsou v Horní Bečvě samozřejmostí. A to jak v zimě - denně upravovaná sjezdovka, možnost nočního lyžování, půjčovna lyží a snowboardů na Zlínsku, běžecké tratě - zimní dovolená ve Zlínském kraji, tak i v létě - turistické a cyklistické trasy, lezecká stěna (Aktivní dovolená Vsetín a okolí). Horská chata Mečová slouží jako ubytování pro cyklisty, ubytování pro rodiny s malými dětmi, rodinné pobyty, školy v přírodě, ubytování pro lyžaře, ubytování pro běžkaře, pobyty jednotlivců i skupin na Vsetínsku.

Horská turistická chata Mečová nabízí levné ubytování v Beskydech jak pro jednotlivce či rodiny s dětmi, tak i pro větší skupiny, školy v přírodě apod. Chata je situována nedaleko střediska Martiňák a nabízí krásný výhled do údolí a na protější úbočí hor.

Ubytování je zajištěno ve 14 útulných pokojích dvou cenových kategorií. Sociální zařízení je buď samostatné na pokojích nebo společné na chodbě. Kapacita objektu je  61 lůžek. Na chatě mohou hosté zdarma využít ubytování s tělocvičnou a hřištěm (Školy v přírodě Zlínský kraj). V areálu chaty je možnost WIFI připojení na internet. Pro školy v přírodě v Beskydech nabízíme dostatečné prostory a příjemné zázemí pro dětské aktivity. Součástí chaty je malá tělocvična, jídelna a kulturní místnost s galerií a TV (ubytování s tělocvičnou Beskydy). Vaše levná dovolená v Beskydech na turistické chatě Mečová je tak příjemnou alternativou pro rekreační pobyt v každém ročním období (Celoroční ubytování Horní Bečva). Všem hostům je k dispozici ping pong a stolní tenis. Ubytování nabízí možnost celodenního stravování přímo v chatě (Ubytování s celodenním stravováním v Beskydech). Nově je hostům k dispozici malé wellness - vířivka a sauna (Ubytování s vířivkou Beskydy).

Horská chata Mečová je také vhodná pro firemní akce, teambuildingy, ubytování party přátel, sportovní soustředění, ubytování pro sportovce, ubytování pro seniory Vsetín a okolí.

Běžecké lyžováníSaunaBarWC, sprcha na pokojiVhodné pro dětiTV na pokojiSvatbySemináře, školeníRybařeníPes povolenOslavy, večírkyNekuřáciLyžařský vlekJízda na koniInternetCykloturistika

Ubytování v horském apartmánu Beskydy
Ubytování vhodné pro školy v přírodě Beskydy
Ubytování v horském apartmánu Beskydy
Ubytování vhodné pro školy v přírodě Beskydy
Ubytování vhodné pro školy v přírodě Beskydy
Ubytování s tělocvičnou na horách Zlínsko
Ubytování s lezeckou stěnou na horách Beskydy
Horské ubytování pro lyžaře Beskydy
Zimní dovolená na horách Beskydy
Ubytování blízko sjezdovky v Beskydech
Ubytování blízko sjezdovky v Beskydech
Zimní dovolená na horách Beskydy

Přístup k horské chatě je z hlavní silnice směr Martiňák, asi po dvou kilometrech chůze nebo jízdy kolem malé pily odbočite za můstkem vpravo do stráně na lesní cestu a po pětistech metrech jste již na chatě.
Mohlo by Vás zajímat
České Budějovice AGENTURA CHATA TOUR s.r.o.
Chata Radava - ORLÍK - Jižní Čechy

Agentura Chata Tour s.r.o. zajišťuje pronájem rekreačních chat a chalup pro tuzemské i zahraniční hosty. Dipsonuje širokou nabídkou prověřených rekreačních objektů. Chaty k pronájmu a chalupy k pronájmu nabízí nejen v České republice, ale také v zahraniční a to v Chorvatsku, Rakousku, Slovensku, Kypru, Slovinsku, Rumunsku, Itálii, Maďarsku u Balatonu nebo exotické Indonésii na Bali. Najdete zde vhodné objekty pro pobyty rodin s dětmi, chaty a chalupy u vody, chaty a chalupy v přírodě, chaty a chalupy na horách, chaty a chalupy s bazénem v atraktivních oblastech České republiky - jižní Čechy (Šumava, Orlík, Lipno - kde je také možný pronájem hausbótu), jižní Morava, Český Ráj a další.

Zvole nad Pernštejnem Western Šiklův mlýn
Western - Šiklův mlýn - Zvole nad Pernštejnem

Vítejte ve westernovém městečku Šiklův mlýn, v největším přírodním zábavným areálu v ČR! Tento nevšední zážitek si mohou vychutnat všichni bez rozdílu věku, náš bohatý program je vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak i firmy či větší skupiny na Vysočině. Každý letní týden pro Vás připravujeme atraktivní program s vrcholem týdne mimořádnou sobotní akcí. Zajistíme Vám rovněž ubytování, školní výlety či tématické letní a senior tábory na Vysočině.

 
Dvůr Králové Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové
Zážitkové programy v ZOO Dvůr Králové Dvůr Králové nad Labem

Naše krásná zoologická zahrada poskytuje celoročně útočiště nejen 2 500 zvířatům ve více jak 16 pavilonech a řadě dalších expozic, ale díky svému hotelu i Vám všem, kteří si chcete atmosféru Afriky užít déle a intenzivněji. Jen si představte ty zážitky. Po firemním školení se vydat např. na Večerní safari, projet se terénním autem mezi zvířaty nebo se s průvodcem projít po zoo. Navíc se na Vaší dovolené můžete stát na 1 den ošetřovatelem a krmit šelmy, umývat slona či si pohladit žirafu... U nás budete mít ke zvířatům daleko blíž, než jste kdy snili a ony se Vám jistě odmění řadou nezapomenutelných zážitků...

 
Podrobné vyhledávání
Mapa všech objektů
OSOBNĚ PROVĚŘENÉ OBJEKTY - CENY BEZ NAVÝŠENÍ
PŘÍMÉ KONTAKTY NA PROVOZOVATELE
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 150     rss: novinky akce   výměna odkazů