ABC ubytováníABC ubytování cestování

Last Minute

Hotel U Hada

Přijeďte nás navštívit do luxusního hotelu, který se nachází přímo v srdci historického města Žatec, pouze 50 minut od Prahy a mezinárodního letiště.
www: Hotel U Hada   Žatec

Sporthotel Barborka nabízí

Sport Hotel Barborka nabízí ubytování nedaleko zámku Hluboká nad Vltavou jak v rekonstruované budově hotelu, tak v pětilůžkových chatkách. Pokud hledáte místo pro postavení stanu, či zaparkování karavanu, tak využijte možnost táboření v našem kempu.
www: Sporthotel Barborka   Hluboká nad Vltavou

Ubytování v srdci Krušných hor

Hotel Anna se nachází v centru města Nejdek uprostřed Krušných hor. Hotel nabízí kvalitní ubytování pro rodiny, milovníky přírody, seniory, páry, jednotlivce i obchodní cestující. V hotelu najdete také vinárnu. Přijeďte nás navštívit do hotelu Anna!
www: Hotel Anna   Nejdek

Hospoda na Sýpce

Příjemná obsluha nabízí kvalitní jídla za příznivé ceny. K profesionálnímu přístupu přidáváme příjemnou atmosféru naší restaurace. Věříme, že u nás budete vždy spokojeni a budete se k nám rádi vracet.
www: Hospoda Na Sýpce  

Hotel Petra Vás zve na akce

1. 2. 19 Už jedou! - oslava 10 let od otevření hotelu Petra
1. 3. 19 - Už jedou!
22. 3. 19 - F-BAND
30. 3. 19 - NÁHODNÉ SETKÁNÍ
5. 4. 19 - Už jedou!
3. 5. 19 - Už jedou!
www: Hotel Petra   Liberec

Romantické ubytování v Klatovech

Přijeďte si k nám užít krásný, barevný podzim. Každý pokoj má vlastní sociální zařízení se sprchovým koutem, telefonem, kabelovou televizí a připojením WI – FI . Určitě uspokojíme i náročnější klientelu.
www: Hotel Rozvoj   Klatovy

Přijeďte se ubytovat do Penzionu U Přehrady

V zimní sezóně je v okolí penzionu šest lyžařských areálů. Jeden areál má sedačkovou lanovku. Půjčovny lyží a lyžařské školy jsou samozřejmostí. V okolí penzionu se nacházejí upravené běžecké stopy.
www: Penzion U Přehrady   Horní Bečva

Ubytování v soukromí na jižní Moravě

Rodinný penzion Lanžhot nabízí ubytování v komfortně zařízených pokojích. Penzion se nachází v atraktivní oblasti Lednicko-valtického areálu. Přijeďte si užít nezapomenutelnou letní dovolenou na jižní Moravu. Těšíme se na Vás!
www: Ubytování na Podluží   Lanžhot

Ideální místo v Jeseníkách

Penzion Mlýn U Kročilů se nachází v příjemném a klidném prostředí, na samotě, v podhůří Jeseníků. Pobyt je vhodný pro jednotlivce, rodinné rekreace, skupiny – školní, sportovní pobyty a pořádá se zde řada rodinných oslav, firemních školení a večírků.
www: Mlýn U Kročilů   Malá Štáhle

Ideální dovolená pro rodiny s dětmi

Na úpatí vrchoviny mezi Pražskou kotlinou a údolím řeky Sázavy se nachází Restaurant-penzion Rubín,který nabízí ubytování s možností celodenního stravování.Hosté mohou rovněž využít zahrádky s možností grilování.Pro děti je připraven dětský koutek.
www: Restaurant - pension Rubín   Praha

Výhodný vánoční pobyt v Krkonoších

Nabízíme výhodný vánoční pobyt v Krkonoších: TERMÍN: 18.12. – 26.12.2018
Pobyty do 23.12.2018 zvýhodněné 20% slevou! Další informace na webových stránkách.
www: Hotel Helena, Penzion Barborka   Rokytnice nad Jizerou

Rodinný penzion s restaurací v Pardubickém kraji

Máme pro Vás připraveny zajímavé pobytové balíčky na víkendy či vícedenní pobyty. Pokud jste si vybrali z naší nabídky, tak neváhejte a kontaktujte nás!
www: Penzion a restaurace Na Čertovce   Dolní Orlice

Dovolená v Českosaském Švýcarsku

Návštěvníkům Českosaského Švýcarska nabízíme komfortní ubytování tříhvězdičkového hotelového typu. Těšíme se na Vaši návštěvu!
www: Pension LES   Srbská Kamenice

Penzion U řeky

V naší vinárně je možnost uspořádání soukromých akcí, svateb, večírků, školení či příjemných posezení s přáteli.
www: Penzion U řeky   Vojkovice u Brna

Penzion Šafrán

Přijeďte si vychutnat příjemné a barevné podzimní dny do Penzionu Šafrán, který nabízí komfortní ubytování. Okolí nabízí mnoho příležitostí k výletům a tůrám. Podzimní Jeseníky stojí za návštěvu!
www: Penzion Šafrán   Česká Ves

Ubytování v hotelu Hvězda

Hotel Hvězda nabízí komfortní ubytování přímo v Kroměříži. Své služby nabízí v přijatelných cenových relacích. Recepce je otevřena nonstop, je tak možné se ubytovat kdykoliv. Neváhejte nás navštívit!
www: Hotel Hvězda   Kroměříž

Rodinné vinařství Hrnčíř

Přijeďte na řízenou degustaci vín do jedné v největších vinařských obcí v ČR. Ochutnejte špičková moravská vína,jež jsou oceňována v mnoha soutěžích u nás i v zahraničí.Při zpracování hroznů dodržujeme zásady integrované produkce.Těšíme se na Vás!
www: Vinařství Hrnčíř  

Sanatorium Edel - poznejte blahodárné účinky speleoterapie

Jsme největším odborným léčebným ústavem pro děti a dorost v České republice specializujícím se na léčbu respiračních nemocí, alergií a poruch imunity. O Vaši spokojenost se postará náš přátelský tým a odborný zdravotní personál.
www: Sanatorium EDEL   Zlaté Hory

© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 141     rss: novinky akce   výměna odkazů