ABC ubytováníABC ubytování cestování

Last Minute

Letní prázdniny na statku – Příměstský tábor

Penzion Eliot pořádá letní příměstské tábory pro děti ve věku 8 - 12 let.Pro děti je připraven pestrý program, k němuž patří seznámení se s životem zvířat na statku, dozví se řadu zajímavostí o výcviku koní a práci s nimi.
www: Penzion Eliot   Brno - Žebětín

-50% !

Vážení a milí, v termínu 24.-26.04. zaplatíte za náš Speciální balíček jen 2845 Kč (místo pultových 5690 Kč. Neváhejte a objednávejte na tel.: 515210360 nebo na recepce@hotelhappystar.cz. Těšíme se na Vás!
www: Hotel Happy Star   Hnanice

Jaro je tu! Zveme Vás do penzionu Sokolí hnízdo!

Jaro už ťuká na dveře, proto neváhejte a přijeďte si s dětmi užít jarní dovolenou do penzionu Sokolí hnízdo. Součástí penzionu je i Farma SOKOL, kde se děti na Farmářově dvorečku mohou seznámit s domácími zvířaty a životem na farmě.
www: Sokolí hnízdo   Rampuše

Léto otevřených sklepů v Pavlově

Srdečně Vás zveme na akci léto otevřených sklepů v Pavlově, která probíhá již od 1.června do 9.září 2018. Přijeďte si užít degustaci vynikajících vín. Penzion Na Vyhlídce je ideálním místem.
www: Penzion Na Vyhlídce   Pavlov

Využijte nabídky kvalitního ubytování v Hotelové ubytovně ŽĎAS

Vydejte se na virtuální prohlídku Hotelovou ubytovnou ŽĎAS. Přímo na webových stránkách si prohlédněte exteriér i interiér a přijeďte využít kvalitní levné ubytování ve Žďáru nad Sázavou.
www: Hotelová ubytovna ŽĎAS   Žďár nad Sázavou

Speciální nabídka ozdravného pobytu v srdci Vysočiny

Přijeďte využít speciální nabídku a zregenerovat svoje tělo i duši. V hotelu Svratka Vám v rámci ozdravného pobytu nabídnou profesionální služby - vodoléčbu, skotské střiky, vířivou lázeň horních končetin, inhalace, masáže a rašelinové obklady.
www: Hotel Svratka   Svratka

Velikonoce s dětmi

Velikonoční svátky nemusíte trávit doma, máme pro děti připraven zábavný velikonoční program, během kterého si upečou speciální chléb, vyzkoušejí malování vajíček, pletení pomlázky, a za odměnu zkusí najít vajíčka ukrytá v areálu. Více info na webu.
www: Sporthotel Barborka   Hluboká nad Vltavou

Dovolená na Pálavě

Přijeďte si užít dovolenou na slunnou Pálavu do proslulé vinařské obce Horní Věstonice, kde se nachází Penzion U Studánky. Je zde také možnost zajištění ubytování ve sklípku. V obci je možno zajistit stravování, masáže, let balónem a další.
www: Penzion U Studánky   Horní Věstonice

Catering a domácí grilování pro všechny příležitosti

Služba DOMA PÁRTY nabízí cateringové služby pro firmy, domácí večírky a oslavy, svatby, jubilea, promoce apod. Pokrmy jsou připravovány s z kvalitních surovin. Opomenuti nejsou ani vegetariáni. Kuchařský tým rád dorazí až do Vašich obydlí.
www: DOMA PÁRTY  

Přijeďte si užít středověké ubytování

Přijeďte nás navštívit do Penzionu Opajda. Zažijete u nás nezapomenutelný zážitek. Nabízíme moderní ubytování, ale i středověké ubytování. V našem penzionu můžete využít zážitkové programy zaměřené na agroturistiku. Přijeďte za námi na Vysočinu!
www: Penzion Opajda   Horní Rožínka

Poslední volní místa v Hotelu Žákova Hora

Chcete si užít romantickou a ničím nerušenou dovolenou uprostřed Žďárských vrchů? Přijeďte nás navštívit do Hotelu Žákova Hora, který svým návštěvníkům nabízí komfortní ubytování s restaurací a wellness. Těšíme se na Vaši návštěvu na Vysočině.
www: Hotel Žákova Hora   Herálec

Ideální penzion pro rodiny s dětmi

Nevíte, kam v létě jet na dovolenou?Zavítejte do penzionu Na Vysočině,který je orientovaný především na rodiny s dětmi.Celý areál je obklopen klidným prostředním a malebnou přírodou.Součástí penzionu je velký areál se čtyřmi hřišti. Těšíme se na Vás!
www: Penzion na Vysočině   Hartmanice

Pronájem vily pro skupiny i rodiny

Léto je v plném proudu a stále nevíte, kam na dovolenou? Chcete si vyrazit s celou rodinou nebo se skupinou přátel? Přijeďte nás navštívit na Vysočinu, kde se v malebné přírodě nachází vila Vříšťalka. Nepronajímáme pokoje, ale rovnou celou vilu.
www: Vila Vříšťalka   Sněžné

Ubytování s historickou atmosférou

Přijeďte nás navštívit do Tradičního Hostince Vříšť, jehož historie sahá až do roku 1749. Nabízíme ubytování s restaurací, která návštěvníky vtáhne zpět do starých časů. Přijeďte strávit příjemnou dovolenou uprostřed nedotčených Žďárských vrchů.
www: Tradiční Hostinec Vříšť   Vříšť

Poslední volná místa ve wellnes hotelu

Přijeďte si užít relaxaci a ničím nerušený odpočinek do hotelu Horné Dvůr. Uvolněte své tělo i mysl při masážích, sauně či v solné jeskyni. Restaurace našeho hotelu nabízí hostům moderní kuchyni z těch nejlepších ingrediencí. Těšíme se na Vás!
www: Hotel Horní Dvůr   Horní Dvůr

Ubytování v rodinném penzionu na Vysočině

Přijeďte nás navštívit do Penzionu U Výletů. Penzion nabízí ubytování za příznivé ceny nejen pro milovníky sportů, ale i pro návštěvníky, kteří si chtějí jen tak odpočinout odpočinout a relaxovat. Najdete nás v obci Moravec na Vysočině.
www: Penzion U Výletů   Moravec

Rodinný penzion v samém srdci Vysočiny

Přijeďte strávit léto do rodinného penzionu Zubr, který nabízí svým hostům celodenní stravování v restauraci s poctivou domácí kuchyní. Využijte letní pobytový balíček pro celou rodinu za skvělou cenu 5 700 Kč/7 nocí. Těšíme se na Vaši návštěvu!
www: Penzion Zubr   Bystřice nad Pernštejnem

Poslední místa v rodinném penzionu

Penzion a restaurace U Mnicha se nachází v malebné přírodě na okraji Železných hor. Penzion nabízí ubytování ve čtyřech tří-lůžkových pokojích již od 250 Kč za noc. Hosté mohou využít stravování s polopenzí či plnou penzí v restauraci penzionu.
www: Penzion a restaurace U Mnicha   Vilémov-Klášter

Největší přírodní zábavní areál v ČR

Poslední volná místa v Šiklandu, který díky nezměrné nabídce zábavních aktivit a variant ubytování uspokojí návštěvníky všech věkových kategorií. Využijte letní pobytové balíčky za výhodnou cenu, které jsou určeny nejen pro rodiny s dětmi. Těšíme se!
www: Šikland u Zvole nad Pernštejnem   Zvole

Rodinné vinařství Hrnčíř

Přijeďte na řízenou degustaci vín do jedné v největších vinařských obcí v ČR. Ochutnejte špičková moravská vína,jež jsou oceňována v mnoha soutěžích u nás i v zahraničí.Při zpracování hroznů dodržujeme zásady integrované produkce.Těšíme se na Vás!
www: Vinařství Hrnčíř  

Jako první v Liberci nabízíme Ergocycling v našem hotelu!

Jako první v Liberci Vám nabízíme Ergocycling také v našem hotelu! ErgoCycling je sada indoor cycling programů nové generace. Sada speciálně upravených cyklistických programů spojující výhody skupinového tréninku s počítačem řízeným kolem.
www: Hotel Petra   Liberec

Svatba ve Zbirožském dvoře

Plánujete svatební obřad a hledáte stále pěkné místo, kde je možnost obřadu, hostiny i následné párty? Ochotně Vám poskytneme kvalitní organizaci a bezstarostný pocit pohody ve Zbirožském dvoře, v zrekonstruovaném objektu bývalé Parostrojní továrny.
www: Zbirožský dvůr   Zbiroh

Sanatorium Edel - poznejte blahodárné účinky speleoterapie

Jsme největším odborným léčebným ústavem pro děti a dorost v České republice specializujícím se na léčbu respiračních nemocí, alergií a poruch imunity. O Vaši spokojenost se postará náš přátelský tým a odborný zdravotní personál.
www: Sanatorium EDEL   Zlaté Hory

Posezení ve sklípku u Brna

Zavítejte do Sklepa U Kostela! Čeká na Vás vlídná obsluha, zajímavý výběr nápojů a pochutin, jistě oceníte také otevírací dobu do pozdních hodin. Dopřejte si příjemné chvíle v útulném nekuřáckém sklípku. Těšíme se na Vás!
www: Restaurace a penzion U Kostela   Újezd u Brna

© 2004-2018   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 72     rss: novinky akce   výměna odkazů