ABC ubytováníABC ubytování cestování

Sport & relax S-centrum Benešov

                                                                                  

S-centrum Benešov, sportovně relaxační centrum v klidném prostředí na okraji Benešova, nabízí široké využití (aktivní odpočinek pro všechny střední Čechy). Je vhodný jak pro ubytování jednotlivců, kteří chtějí relaxovat nebo sportovat, tak pro ubytování větších skupin, jako jsou sportovní kolektivy, ale i pro firemní klientelu (ubytování pro jednotlivce i skupiny střední Čechy, ubytování manažerů střední Čechy).

Chloubou centra jsou sportoviště s moderními kvalitními povrchy (sportovní centrum střední Čechy). V tenisové hale můžete hrát kromě tenisu i badminton, volejbal a nohejbal (ubytování pro sportovce střední Čechy). Pod nafukovací halou je umělý fotbalový trávník čtvrté generace (ubytování pro fotbalisty střední Čechy). V prostorách budovy se pak nacházejí sály na aerobik, spinning a kardio-posilovna (aktivní dovolená střední Čechy).

Relaxovat můžete ve finské i parní sauně se solnou tryskou, uvolnit se ve vířivce nebo si dopřát různé druhy masáže od sportovní, přes reflexní až po klasickou (hotel s wellness střední Čechy). Na objednávku je v nabídce i solárium (odpočinková dovolená střední Čechy).

Relaxovat můžete ve finské i parní sauně se solnou tryskou, uvolnit se ve vířivce nebo si dopřát různé druhy masáže od sportovní až po čokoládovou (hotel s wellness střední Čechy). Na objednávku je v nabídce i solárium (odpočinková dovolená střední Čechy) a kosmetické služby.

V hotelové části se nachází 16 dvoulůžkových pokojů, 5 třílůžkových, 2 čtyřlůžkové a jeden pětilůžkový pokoj. Pokoje jsou vybaveny vlastním WC, sprchou, TV, telefonem a připojením na internet (rodinná dovolená střední Čechy, ubytování pro rodiny s dětmi střední Čechy).

K zábavě s přáteli je pro Vás připraven bowling se 6-ti drahami Brunswick, nebo Grosso restaurant s výtečnou italskou kuchyní, pizzerií, výrobou domácích těstovin a prostornou terasou. Pro firemní akce - školení či konference - je k dispozici několik konferenčních místností s kapacitou od 15 do 100 osob. Sály jsou vybaveny kvalitní audio vizuální technikou (pobyty pro manažery střední Čechy, firemní akce střední Čechy).

Chcete-li potěšit své blízké, kamarády, známé, nebo obchodní partnery, darujte jim speciální vouchery na pobyt v hotelovém a sportovně-relaxačním zařízení. Ochotný personál je vždy připraven splnit jakákoliv Vaše přání (balíčky pro všechny věkové kategorie střední Čechy). Rádi Vám pomohou i s organizací výletů, se zajištěním vstupenek, pronájmem kol, lodí, raftů apod.

Těšíme se na Vaši návštěvu!

Váš Sport & relax S-centrum Benešov

                                                                                    

http://www.scentrum.eu/

<<< zpět
© 2004-2019   ABC - UBYTOVÁNÍ - CESTOVÁNÍ, všechna práva vyhrazena |  on-line: 152     rss: novinky akce   výměna odkazů